200 TL cayma bedeliniz bizden, D-Smart'lı olmak sizden
Siz de D-Smart’a gelin, mevcut TV veya internet aboneliğinizin cayma bedelinin toplam 200 TL’ye kadar olan kısmını biz karşılayalım.
BİZ SİZİ ARAYALIM!
Kampanya hakkında bilgi almak ve bu müthiş fırsattan faydalanmak için hemen aşağıdaki formu doldurarak "Gönder"e basın, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.
Adınız:
Soyadınız:
Telefon Numaranız:
E-Mail Adresiniz:
Aşağıdaki Güvenlik Kodunu Giriniz.
200 TL cayma bedeliniz bizden, D-Smart'lı olmak sizden
Siz de D-Smart’a gelin, mevcut TV veya internet aboneliğinizin cayma bedelinin toplam 200 TL’ye kadar olan kısmını biz karşılayalım.

 

Tarife
8 Mbps'e kadar 4 GB kotalı
8 Mbps'e kadar 6 GB kotalı
8 Mbps'e kadar 12 GB kotalı
16 Mbps'e kadar 12 GB kotalı
8 Mbps'e kadar limitsiz (50 GB AKN)
8 Mbps'e kadar limitsiz (100GB AKN)
16 Mbps'e kadar limitsiz  (50 GB AKN)
16 Mbps' kadar limitsiz  (75 GB AKN)
16 Mbps'e kadar limitsiz (100 GB AKN)
20 Mbps'e kadar 4 GB kotalı
20 Mbps'e kadar 6 GB kotalı
20 Mbps'e kadar 12 GB kotalı
20 Mbps'e kadar limitsiz fiber (35 GB AKN)
20 Mbps'e kadar limitsiz fiber (75 GB AKN)
10 Mbps'e kadar limitsiz fiber (50 GB AKN)
25 Mbps'e kadar limitsiz fiber (75 GB AKN)

 

  • D-Smart D-Fix Nedir?D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile D-Smart’ın zengin dünyasına HD kalitesiyle ulaşmanızı sağlar.
  • Kablo ve Uydu Alıcısı Kalabalığına Elveda!Sadece televizyonunuza takacağınız D-Smart D-Fix sayesinde, evinizde ekstra kablo ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulabilir, sade ve estetik bir görüntüye sahip olabilirsiniz.
  • Kolay Kurulum!Evinizde Türksat yayını varsa, D-Smart D-Fix ile D-Smart’ın zengin dünyasına ulaşmak çok kolay. D-Fix’i televizyonunuzun modül girişine yerleştirmeniz yeterli.
  • Tek Kumanda ile Televizyon Keyfi!D-Smart D-Fix’i ekstra bir kumandaya ihtiyaç olmadan, televizyonunuzun kumandasıyla kontrol edebilirsiniz.
  • 4K yayın keyfi! *Uydu alıcısıyla izleyemediğiniz, 4K yayın yapan kanalları D-Smart D-Fix ile izleyebilirsiniz.

* SD Dizi Paketi ilk 6 ay 10 TL geri kalan taahhüt süresi boyunca 15 TL, HD Dizi Paketi ilk 6 ay 16 TL geri kalan taahhüt süresi boyunca 21 TL ve HD+ Dizi Paketi ise ilk 6 ay 26 TL geri kalan taahhüt süresi boyunca ise 31 TL olarak ücretlendirilecektir.

KAMPANYA DETAYLARI
Kampanyanın avantajları nedir?

•    Diğer TV platformlarında veya internet servis sağlayıcılarında taahhütünüz varsa taahhüt iptal bedeli bizden *
•    Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura
•    HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği

* “Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında, eğer daha önce abone olduğunuz TV Platformuna veya internet servis sağlayıcısına herhangi bir taahhütünüz var ise size yansıtılacak taahhüt iptal faturasının en fazla 200 TL’lik kısmı, D-Smart aboneliğinizin kalan ay sayısına eşit olarak bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt İptal Bedeli Bizden uygulaması 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Koşulları nedir?

D-Smart’ın HD kalitesiyle sunduğu zengin içerikli TV paketlerinden ve ihtiyacınıza uygun fiber ve ADSL internet tarifelerinden faydalanabilmeniz için mevcut TV aboneliğinizin veya internet servis sağlayıcınızın cayma bedelini biz karşılıyoruz!


Bu kampanyadan; TV veya internet aboneliğini iptal ederek D-Smart’a geçiş yapan aboneler faydalanabilir. İptal ettiğiniz TV veya internet aboneliğinizden kaynaklanan taahhüt bozma/cayma bedelinin 200 TL’ye kadar olan tutarı D-Smart tarafından karşılanacaktır. Kampanya, TV için; Aile Spor, Film Dizi ve Mega HD/D-FIX/HD+ paketlerde geçerlidir. İnternetli tarifelerde ise limitsiz tarifelere geçiş yapılması durumunda geçerli olacaktır.


Eski TV veya internet aboneliğize ilişkin son faturanızda size yansıtılan taahhüt bozma/cayma bedelinin en fazla 200 TL’ye kadar olan kısmı için D-Smart faturalarınızda indirim hakkı kazanırsınız.  Taahhüt bozma/cayma bedeli tutarınız, aboneliğinizin geri kalan aylarında eşit olarak bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılır.


Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Nasıl faydalalanabilirim?

•         D-Smart’a abone olduktan sonra 60 iş günü içerisinde eski TV veya internet aboneliğizin son faturasını D-Smart’a ileterek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
•         Taahhüt bozma/cayma bedeli çıkan son faturanızı D-Smart’ın 0212 478 0 555 numarasına fax olarak iletebilirsiniz.
•         Abonelik başlangıç tarihinden sonra 60 gün içerisinde iletilmeyen faturalar için indirim uygulanmaz..
•         Her abone kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir.

Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

Kampanya, 24 ay kullanım sözü verilmesi durumunda geçerlidir.

Kampanya taahhütnamesini görebilir miyim?

Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

SATIŞ NOKTALARIMIZ

Bayi
Zincir Mağaza
Diğer