Taahhütname için tıklayınız
FİYATLAR

Kampanya Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
Limitli
Fiber İnternet
20 Mb'e kadar 4 GB 30 TL
20 Mb'e kadar 6 GB 33 TL
20 Mb'e kadar 12 GB 40 TL
 
Limitsiz
Fiber İnternet
(Adil Kullanım Noktası) *
20 Mb'e kadar
(AKN : 50 GB)
Limitsiz 59 TL

* Adil Kullanım Noktası (AKN) olan paketlerde kullanıcıların hızları, AKN noktasına geldiğinde kullanım hızı ay sonuna kadar 3 Mbit/sn’ye indirilecektir.

KAMPANYA DETAYLARI
Fiber İnternet nedir?

Fiber (FTTX hizmeti) internet, fiber optik kablolar (cam elyafı ortam olarak kullanılmaktadır) kullanılarak gerçekleştirilen erişim teknolojisidir

Fiber teknolojisinin ADSL teknolojisinden farkı nedir?

Fiber teknolojisi ADSL’e göre çok daha hızlı internet hizmeti sunulmasına imkan vermektedir. Fiber şu anda en hızlı erişim teknolojisidir. Hızlarında olan büyük farka rağmen fiyatlarda çok fazla fiyat farkı bulunmamaktadır. Bilgi güvenliği açısından da fiber hizmeti şuanda en güvenilir erişim teknolojisidir.

Hat aktivasyon süreci ne kadardır?

Fiber internet kampanyasından yararlanan bir abonenin hat aktivasyon süresi 5 iş günüdür. Eğer, Yalın olarak Fiber hizmetinden faydalanılıyorsa hat aktivasyon süresi 7 iş günüdür.

Nakil işlemlerinin tamamlanması ne kadar sürmektedir?

Nakil işlemlerinin tamamlanması için verilen süre 5 iş günüdür.
 

20 Mb’e kadar Limitsiz (AKN 50 GB) tarifede adil kullanım noktası geçildiğinde hız kaça düşecek?

Hızınız bulunduğunuz ay sonuna kadar 3 Mb olarak düzenlenecek.

Fiber hızlarından 50 Mb, 100 Mb tarifelerinden yararlanabilir miyim?

İlgili tarifeler şu anda bulunmamaktadır. Ancak çalışmalar devam etmekte olup ekleme gerçekleştirildiğinde yararlanılabilecektir.

Mevcut D-Smart Net aboneleri Fiber hizmetinden yararlanabilecek mi?

Evet bu hizmetten talep ettikleri durumda ve uygun şartlar altında yararlanabilirler.

Fiberden yararlanacağım ancak servis gelip kurulum yapacak mı?

İstenmediği sürece servis gönderimi yapılmaz. Ancak servis talep ederseniz 25 TL ücret karşılığında servis yönlendirmesi yapılabilir.
 

Fiber hizmetinden yararlanabilmek için farklı bir kablo ya da aparat gerekli midir?

Alt yapınızın Fiber teknolojisini desteklemesi durumunda farklı bir kablo ya da aparata ihtiyacınız bulunmamaktadır. Normal ADSL bağlantısında kullanılan modem ve kablolar ile bağlantı sağlanabilmektedir.

Kampanya koşulları ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanya 31 Mart 2013 tarihine kadar ve 24 ay abonelik tahhütü halinde geçerlidir. Sunulan hizmet kapsamında, 20 Mbps’e kadar hattın desteklediği en yüksek hız kullanılacaktır. Hizmet paketleri için adil kullanım noktası (AKN) uygulanmakta olup, limitsiz paketlerde abone ilgili ay içerisinde 50 GB kullanıma ulaştığında, limitli paketlerde ise abone ilgili ay içerisinde 25 GB kullanıma ulaştığında hız, ay sonuna kadar 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Limitli paketlerde limit aşım ücreti her Mb başına 0,011719TL’dir. Kampanya dahilinde abonenin kullanımına sunulan modemin mülkiyeti D-Smart’a ait olup, kullanım bedeli kablosuz modem için 24 ay boyunca ek olarak ayda +2TL, kablolu modem için 24 ay boyunca ek olarak ayda +1TL olarak faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında belirtilen indirimli/ücretsiz sürelerden sonraki aylık ödemeler seçilen paketin aylık cari liste fiyatı üzerinden faturalandırılacaktır. Statik IP talep edilmesi halinde, aylık ücreti 2,78TL'dir. Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda, kampanya dahilinde ücretsiz/indirimli verilen promosyonların/ indirimlerin ücretleri ve giderler aboneden tahsil edilecektir. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart Net, kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart Net faturasına yansıtılır.

Telefon hattım yok. Yine de bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Evet. Yalın Adsl hizmetimiz sayesinde telefon aboneliğiniz olmasa da internete bağlanabilirsiniz. Yalın internet ücretimiz aylık 9,99 TL’dir.