BELGESELSEVER + EĞLENCESEVER PAKETİ

En heyecanlı doğa olaylarından, tarihin derinliklerine, dünyaca ünlü moda şovlarına birbirinden ilgi çekici tam 7 HD belgesel, eğlence ve müzik kanalı sizi bekliyor!

7
HD
7 TOPLAM
KANAL

FORMU DOLDURUN, HEMEN SİZİ ARAYALIM!

Eğlencesever Paketi hakkında bilgi almak ve birbirinden eğlenceli bu dünyaya adım atmak için hemen formu doldurun, en kısa sürede iletişime geçelim.

Belgeselsever + Eğlencesever Paketi HD KANALLARI
OUTDOOR HD
55. Kanal
Outdoor Channel ile av, balıkçılık, western yaşam tarzı, off-road motor sporları ve macera ile açık havadaki yaşamın heyecanına odaklanacaksınız.
BBC EARTH HD
56. Kanal
BBC Earth, vahşi yaşam, doğa bilgisi, bilim ve macera üzerine belgesellerin yanı sıra, inanılmaz şartlarda yaşanan gerçek yaşam öykülerini evinize getiriyor. Türkçe yayın yapan BBC Earth ile büyüleyici ve yüksek adrenalinli belgesellerden vazgeçemeyeceksiniz.
VIASAT HISTORY HD
57. Kanal
24 saat boyunca Viasat History olarak yayın yapan kanalda tarih belgeselleri ile bilginizi arttırırken büyüleneceksiniz.
DOCUBOX HD
58. Kanal
Dünya kültürü, vahşi yaşam, tarih, popüler bilim ve çok daha fazlası...
Ödüllü belgesel yapımlar, nefes kesen TV showları, çekici içerikler...Hepsi Docubox’ta!
E! ENTERTAINMENT HD
68. Kanal
Oyuncular, filmler ve ünlülere dair son dedikodular, ayrıca eğlence ve şov dünyasından güncel haberler ile E! Entertainment hayatınızı renklendirecek.
FASHION TV HD
69. Kanal
Fashion TV ile dünya modası, şovlar, modeller ve tasarımcılarla ilgili yepyeni haberler ile dünyanın moda merkezlerinden birbirinden ilgi çekici defileler 24 saat boyunca evinize konuk oluyor.
TRACE URBAN HD
70. Kanal
TRACE Urban, en güncel R&B ve hip-hop parçalarını HD kalitesi ile evlerinize getiriyor. En popüler müzik kliplerini, ünlülerle özel röportajları ve şehir kültürü ile ilişkili özel programları, müzik, moda, dans, spor, yaşam stili, sinema ve daha fazlasını TRACE Urban ile keşfedebilirsiniz.
Liste Fiyatı
24 ay kullanım sözü ile
Peşin Fiyatı (24 Aylık)
Belgeselsever + Eğlencesever Paket Ücretleri
10.00
7.00
155.00