• ŞİŞ KEBAP
  • KAFES
  • BASKETBOL
  • OKEY
  • BUMBO
  • KİREMİT
Smart Oyun

Televizyonunuzdan daha keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir dünya olan smartoyun portalı siz D-Smart müşterileri için hazırlanmıştır.   Birbirinden eğlenceli ve heyecanlı oyunlar sizleri bu portalda bekliyor.   Üstelik oyunlar hem büyükler için hemde küçükler içindir. İster tek başınıza isterseniz çocuğunuz, ister arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.   Smartoyun portalı kanalı değişti! Artık D-Smart oyun dünyasına 400. kanalda bulunan Smartoyun portalından ulaşabilirsiniz.       Değerli D-Smart abonemiz,   23 Eylül 2011 Cuma tarihi itibariyle Smartoyun Portali’ndeki oyunları ücretsiz olarak oynayabilmeniz için D-Smart kutunuzun internet bağlantısını yapmış olmanız gerekmektedir. 

Ödeme Noktaları

Ödenmemiş faturalarınızı Online İşlemler üyelik işlem merkezinden kredi kartınızla veya anlaşmalı ödeme noktalarından üyelik numaranızı belirterek kolaylıkla ödeyebilirsiniz.  

 

Ödemelerinizi kredi kartınızla hemen yapmak için lütfen tıklayınız.

 

Gişe ödemelerinde Akbank ,Türk Ekonomi Bankası , Şekerbank , Denizbank ve ING Bank işlem ücreti almamaktadır. Yapı Kredi Bankası ve Vakıf Bank ATM 'den işlem ücreti almamaktadır.  Garanti Bankası 2,5 TL , Halk Bankası 1,5 TL , PTT  2,5 TL , Ziraat Bankası 2 TL , Yetkili Ödeme Merkezleri 1 TL işlem ücreti almaktadır. Garanti Bankası otomatik ödeme 0,50 TL, internet bankacılığı ve ATM kartlı ödemede işlem ücreti 1 TL dir. Garanti Bankası telefon bankacılığı, ATM kartsız işlem ücreti 2 TL'dir. Banka kanalıyla yapılan ödemeler 1 iş günü sonra sistemimize yansımaktadır.

Burçlar
Daha önce giriş yaptıysanız, daha sonraki girişlerinizde kullandığınız e-posta ve şifrenizi kullanabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız ya da değiştirmek istiyorsanız, daha önce kaydolurken belirlediğiniz e-posta adresiniz üzerinden şifre talebinde bulunabilirsiniz.
Daha önce cep telefonu ve kullanıcı kodu ile giriş yaptıysanız  “Online İşlemler Yardım” linkinden Online İşlemler sayfasına giriş yapabilirsiniz.
Online İşlemler

Online İşlemler ile ekran keyfi bir tık daha yakın!  
D-Smart abonelerine özel “Online İşlemler” sayfasından üyelik bilgilerinize ulaşabilir, faturanızı ödeyebilir, kredi kartınızla otomatik ödeme talimatı verebilir, sinyalinizi yenileyebilirsiniz.
Online İşlemler sayfasına ilk kez giriş yapacaksanız, D-Smart 400. Kanal’da yer alan Online İşlemler  portalını ziyaret  ederek, nasıl giriş yapacağınızı öğrenebilirsiniz.
Daha önce giriş yaptıysanız, daha sonraki girişlerinizde kullandığınız e-posta ve şifrenizi kullanabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız ya da değiştirmek istiyorsanız, daha önce kaydolurken belirlediğiniz e-posta adresiniz üzerinden şifre talebinde bulunabilirsiniz.
Daha önce cep telefonu ve kullanıcı kodu ile giriş yaptıysanız  “Online İşlemler Yardım” linkinden Online İşlemler sayfasına giriş yapabilirsiniz.
D-Smart sizin için en iyisini düşünür. Vakit geçirmeden Online İşlemler sayfasını kullanarak bir tık’la hayatı kolaylaştırın.
  

İlk Gelen Açıklama Slide

   Hava durumunu televizyonunuzdan istediğiniz an kontrol etmek artık mümkün. İl il günlük hava durumu tahminleri, Milliyet’in interaktif hava durumu kanalında. Hava durumu, D-Smart 400. kanalda.