HATA
Üzgünüz bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
E-POSTA ADRESİNİZ:
TELEFON:
Online İşlem Merkezi'nden;

Abonelik bilgilerinize anında ulaşabilir, Kredi kartı ile D-Smart faturanızı anında ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

ÜRÜNLER

D-Smart dijital yayın kalitesi ve zengin yayın içeriğinin sunduğu geniş yelpazedeki seçenekleriyle otel konuklarının memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz. Platformumuz içerisinde yer alan yerli ve yabancı canlı spor, yaşam, belgesel, moda, sanat, kültür, çocuk, dizi ve sinema kanalları ile 7’den 77’ye herkesin zevkine ve tercihine uygun yayın anlayışını yüksek görüntü ve ses kalitesi ile sunuyoruz. İşletmelerde, oda ve sosyal alanlarda HD kalitesiyle sunduğumuz dijital yayınlarımızda özellikle canlı spor yayınımız büyük ilgi görüyor. Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi,NBA, Formula 1, Moto GP, WWE, FedCup sunuyoruz. Şu anda, Şampiyonlar ve Avrupa Ligi yarı final ve final maçları ile Şampiyonlar ve Avrupa Ligi ön eleme maçları yine sadece D-Smart’ta yayınlanıyor. Ayrıca Internet ve ses hizmetleri avantajları ile otel işletmelerinin gelirlerini arttırabilmelerini arzu ediyoruz.

Rekabetin ve alternatiflerin olduğu bir pazarda İçeriğimizle yenilikçi olmamız kullanıcılarımızın en büyük tercih nedeni… Ayrıca, kaliteli dijital yayını işletmelere sunarken satış sonrası hizmetlerimizle de işletim gereksinimlerini karşılamaktayız.

D-Smart çözümlerini tercih etmek işletmenize Yeni gelir kaynakları, işletme maliyetlerinde tasarruf, müşteri sadakati ve memnuniyeti elde etmenizi kazandıracaktır.

Hizmet alanınıza yönelik geleceğe dönük Hedefimiz, Türkiye’de D-Smart’sız hiçbir otelin kalmaması… Bunu gerçekleştirmek için işletmelerin TV yayın içeriğini, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle en tepeye taşımaktır. Müşterilerle yapılan anketlerde çalıştığımız tüm otellerde çok yüksek oranda müşteri memnuniyet sağladığımız görüldü.Bu da bizim var olduğumuz işletmelerde tüm ihtiyaçları karşıladığımızın göstergesidir.

D-Smart

Otel işletmelerinin tüm odaları, lobisi ve tesis içerisinde tek merkezden yayın dağıtımı sistemlerine bağlı tüm ekranlarında, D-Smart keyfini inanılmaz avantajlarla müşterilerinize yaşatabilirsiniz.

Otel televizyon sistemlerinde kullanılacak D-Smart uyumlu uydu alıcıları, yıllık ve sezonluk kullanım süresince otel işletmelerine ücretsiz olarak tahsis edilecektir.

 • Lobide D-Smart HD Ayrıcalığı ;

  Otel işletmelerine sunduğumuz oda üyeliği ile birlikte ücretsiz “Lobi Kullanım” hakkınızı dilerseniz D-Smart HD olarak değerlendirerek müşterilerinize Gerçeği Görme Fırsatını sunabilirsiniz.

 • İkinci Yıl Üyeliği İndirimi ;

  Her yıl yenilemelerde tesisler, ilan edilecek liste fiyatımız üzerinden uygulanacak % 10 indirim oranından yararlanabilirler.

 • Zincir Tesis İndirimi ;

  Birden fazla otel işletmesine sahip işletmelerin D-Smart kullanması halinde, tesis başına tesisin ait olduğu oda kategorisinin tarifesi üzerinden indirim uygulanacaktır. Avantajlı indirim oranlarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 • Sezonluk Tesis İndirimi ;

  Sezonluk tesis tarifesi yılın 6 (altı) ayı için geçerlidir. D-Smart yayınları tesis içerisinde yer alan sınırsız ekranda 6 (altı) ay boyunca gösterime açılabilir.

  Gelecek yıl kullanıma devam edecek olmanız halinde D-Smart uyumlu uydu alıcıları, tesisinizde kalabilecek ve herhangi bir kutu tahsis bedeli talep edilmeyecektir.

İnternet

D-Smart olarak güçlü internet alt yapımız üzerinden, otellerin ihtiyaç duyduğu hız ve performansa en uygun internet bağlantı şeklini (ADSL, G.SHDSL, Metro Ethernet) en uygun çözümlerle sunmaktayız. Yüksek performanslı, kesintisiz ve otellere özel kapasite kullanımıyla profesyonel hizmet vermekteyiz.

Teknik ekiplerimiz tarafından internet hatlarının sürekli izlenmesi ve anında müdahale olanağı sayesinde, oluşabilecek sorunlara hızlı çözümler sunabilmekteyiz.

ADSL

Otellerin büyük bir kısmında internet hizmeti olarak ADSL kullanılmaktadır. ADSL ( asimetrik sayısal abone hattı ) asymmetric digital subscriber line sözcüklerinin baş harflerinden oluşan adsl, mevcut telefonlar için kullanılan bakır teller üzerinden yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayabilen bir bağlantı teknolojisidir. ADSL internet bağlantısının en önemli özelliği veri indirme hızı (download), veri gönderim yani yükleme hızından (upload) daha yüksektir.

G.SHDSL

G.SHDSL veya SHDSL (simetrik yüksek hızlı sayısal abone hattı) symmetric high digital subcriber line sözcüklerinin baş harflerin teknolojisinde, kullanıcının veri alım yani indirme hızı (download) ile veri gönderim yani yükleme (upload) hızları birbirine eşittir. ADSL ?den farklı olarak mevcut telefon hattının kullanılmasının yerine otel müşterisine özel bir hat çekilir.

Metro Ethernet

Fiber optik kablo alt yapısı kullanılarak iki noktanın birbirine çok yüksek hızlarda bağlanabilmesini sağlayan teknolojidir. Metro Ethernet noktadan noktaya erişim ve internet erişimi olmak üzere iki ayrı şekilde sunulabilmektedir.

 • Metro Ethernet Noktadan Noktaya Erişim

  Bölgesel olarak ayrı yerlerde bulunan grup otellerinin, birbirleriyle olan veri bağlantısını yüksek bant genişliği ile sağlayabilirsiniz.

 • Metro Ethernet İnternet Erişimi (Doğrudan Erişim)

  Türk Telekom santrali ile Metro Ethernet internet hizmetinin alınacağı otel arasında fiber optik kablo tesis edilir. Metro Ethernet hizmeti minimum 5 Mb olarak verilir. Otele 5 Mb/saniyeden 10 Gb/saniye hızına kadar internet hizmeti sunulabilmektedir.

Otel Telefon Hizmetleri

D-Smart Telefon Hizmetleri ile misafirlerinize ekonomik ve kaliteli telefon hizmetleri sunabilir, aylık telefon giderlerinizde %35'e varan miktarlarda tasarruf sağlarsınız.

Avantajları :

 • Ekonomik tarifeler,

 • 7/24 teknik destek hattı,

 • 1 ay süre ile demo uygulaması

 • Belirli kullanım miktarlarında ücretsiz ekipman temini,

 • D-Smart Telefon Hizmeti'ni kullanan farklı lokasyonlardaki otelleriniz kendi aralarında ücretsiz görüşme yapar.

OVoIP (İnternet üzerinden ses hizmeti)

VoIP İngilizce Voice Over IP sözcüklerinin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşmuş bir kısaltmadır. Telefon hizmetlerinin internet üzerinden düşük maliyet ve yüksek kalite ile verilebilmesini mümkün kılan, kullanımı her geçen gün yaygınlaşmakta olan, telefon ile haberleşme teknolojisidir.

SIKÇA SORULANLAR

İNTERNET HİZMETİNİ D-SMART'TAN ALMIYORUM, D-SMART TELEFON HİZMETİNDEN YARARLANABİLİR MİYİM?

EVET. D-SMART TELEFON HİZMETİNDEN YARARLANABİLMEK İÇİN İNTERNET ERİŞİM HİZMETİNİ D-SMART'TAN ALMANIZ GEREKMEMEKTEDİR. İNTERNET HİZMETİNİZİ BAŞKA BİR İNTERNET SERVİS SAĞLAYICIDAN ALIYOR OLSANIZ BİLE TELEFON SES HİZMETİNİ D-SMART'TAN ALABİLİRSİNİZ.

TELEFON HİZMETİNİZİ ALABİLMEK İÇİN HANGİ DONANIMLARA İHTİYACIM OLACAK?

OTEL SANTRALİNİN VE TÜRK TELEKOM İLE OLAN BAĞLANTI ÇEŞİDİNİN ANALİZİ YAPILDIKTAN SONRA, AŞAĞIDAKİ DONANIMLARDAN HANGİSİ VEYA HANGİLERİNİN KULLANILACAĞINA KARAR VERECEĞİZ. KULLANILACAK DONANIMLARIN MARKA, MODEL VE KAÇ PORT OLACAĞI BİLGİSİ STOK DURUMUNA VE MÜŞTERİNİN SANTRAL ALTYAPISINA BAĞLI OLARAK DEĞİŞECEKTİR.

OTELİN SANTRAL ALTYAPISI TAMAMI İLE ANALOG İSE;

 • 1. ALTERNATİF :

  BİR VEYA DAHA FAZLA ADET ANALOG VOIP GATEWAY + 1 ADET ROUTER

  2. ALTERNATİF :

  ROUTER + ROUTER ÜZERİNE TAKILACAK BİR VEYA DAHA FAZLA ADET VOIP GATEWAY KARTI

 • SANTRALİN ODABAŞI ÜCRETLENDİRME YAPABİLMESİ İÇİN ÖZEL BİR SİNYALE İHTİYAÇ DUYMASI DURUMUNDA SİNYAL ÜRETİCİ CİHAZ

 • İHTİYACA GÖRE BELİRLENECEK BANTGENİŞLİĞİNDE G.SHDSL İNTERNET BAĞLANTISI

MÜŞTERİNİN SANTRAL ALTYAPISI SAYISAL İSE;

 • PRI/E1 VOIP GATEWAY + ROUTER VEYA ROUTER + ROUTER ÜZERİNE TAKILACAK VOIP GATEWAY KARTLARI SANTRALİN ÜCRETLENDİRME YAPABİLMESİ İÇİN 12 KHZ SİNYALE İHTİYAÇ DUYMASI DURUMUNDA 12 KHZ SİNYAL GÖNDEREN SİNYAL ÜRETİCİ CİHAZ

 • İHTİYACA GÖRE BELİRLENECEK BANT GENİŞLİĞİNDE G.SHDSL İNTERNET BAĞLANTISI

D-SMART OLARAK KULLANILACAK DONANIMLAR KONUSUNDA GÜVENİLİRLİĞİ VE KALİTESİ KANITLANMIŞ VE TEKNİK EKİBİMİZ TARAFINDAN TÜM TESTLERİ YAPILMIŞ DONANIMLARI KULLANMAKTAYIZ.

TELEFON HİZMETİ ALABİLMEK İÇİN TOPLAM KURULUM MALİYETİ NE KADARDIR?
UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILACAK İHTİYAÇ ANALİZİ SONUCUNDA, SAHİP OLDUĞUNUZ VE İHTİYAÇ DUYACAĞINIZ DONANIMLAR İÇİN AYLIK FATURA TUTARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK AVANTAJLI ÜCRETLER SUNABİLİYORUZ. BAŞLANGIÇ MALİYETSİZ BİR MODEL DE DAHİL OLMAK ÜZERE ALTERNATİF MALİYET MODELLERİ TEKNİK EKİBİMİZİN YAPACAĞI FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINDAN SONRA NETLEŞECEKTİR.
D-SMART TELEFON (VOIP) HİZMETİ İÇİN KURULUM SÜRESİ NE KADARDIR?
OTEL DONANIM İHTİYAÇ ANALİZİNİN YAPILMASI VE GEREKLİ DONANIMLARIN TEMİN EDİLMESİNDEN SONRA, BİRKAÇ GÜN İÇERİSİNDE D-SMART TELEFON HİZMETİ KURULUMU TAMAMLANABİLİR. BAZI DURUMLARDA MÜŞTERİNİN SANTRAL BAKIMCISINDAN DESTEK ALINMASI GEREKEBİLMEKTEDİR.
D-SMART TELEFON (VOIP) HİZMETİNİ KULLANARAK FAKS GÖNDEREBİLİR MİYİM?
EVET. FAKS MAKİNANIZI, MEVCUT TELEFON SANTRALİNİZE YA DA KURACAĞIMIZ VOIP GATEWAY CİHAZINA BAĞLAYARAK FAKS GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
D-SMART TELEFON (VOIP) HİZMETİNİ KULLANARAK AYNI ANDA KAÇ KULLANICI DIŞ GÖRÜŞME YAPABİLİR?
EŞ ZAMANLI KULLANIM SAYISI TAMAMEN SANTRALİNİZİN VE TÜRK TELEKOM İLE OLAN DIŞ HAT BAĞLANTILARINIZIN ÖZELLİKLERİNE BAĞLIDIR.

SATIŞ NOKTALARI

Otel Çözümleri yetkili Smart Shoplar.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Otel işletmelerine yönelik D-SMART çözümleri ile ilgili bilgi taleplerinizi otel@dsmart.com.tr e-mail adresine, ya da proje yöneticilerimize iletebilirsiniz.

Proje Yöneticilerimiz

 • YAKUP YÜCE

  D-SMART Proje Yöneticisi

  Ofis. +(90)212 3737993

  E-posta. yakup.yuce@dsmart.com.tr