HATA
Üzgünüz bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
E-POSTA ADRESİNİZ:
TELEFON:
Online İşlem Merkezi'nden;

Abonelik bilgilerinize anında ulaşabilir, Kredi kartı ile D-Smart faturanızı anında ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • After Earth
  Dünya, içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. Dünya’ya yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Jack, burada tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar.
 • Jobs
  Teknoloji mucidi olarak anılan ve 2011 yılında hayatını kaybeden Apple’ın kurucularından Steve Jobs’un hayalleri, hayallerine kavuşması ve her şeyini kaybetse bile yılmadan nasıl devam ettiğini anlatan biyografik bir film.
 • White House Down
  Polis kuvvetlerinde görevli John Cale, Başkan James Sawyer’ı korumak için Gizli Servis görevine başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Cole, kızını Beyaz Saray turuna götürür.
 • Sağsalim 2 Silbaştan
  Salim’in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor. Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 “kötü” adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız tanınıp yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez.
 • Bu İşte Bir Yanlızlık var
  Gençliğinde uzun süre bir müzik grubunda gitar çalıp beste yapan Mehmet, 30'lu yaşların sonuna geldiğinde hem müziği bırakmış hem de aile hayatında zor zamanlar geçiren birine dönüşmüştür. Eşiyle boşanıp müziği bırakır; maddi anlamda da bitik durumdadır ve bu süreçte kendisini hayata yaklaştıran tek şey kızı Ezgi'dir.
 • Benimle Oynar mısın?
  Sibel uzak kaldığı mahallesi Beşiktaş’a 9 yıl sonra dönmektedir. Sahip olduğu herşeyi yitirmiş, doğup büyüdüğü yerler bütünüyle değişmiştir. Beş yıldır göremediği kızı Rüya’yı kaldığı yetimhaneden alacaktır. Ayrı düştükleri süre içinde Rüya, ailesinin yokluğunun yerine Beşiktaş’ı koymuş, yalnızlığını Beşiktaş’la doldurmuştur.
 • Zero Dark Thirty / Karanlık Operasyon
  11 Eylül 2001'de Manhattan'daki ikiz kuleleri yerle bir edildikten sonra, saldırıyı El-Kaide terör örgütü ve Usame Bin Laden üstlenmişti. Pentagon saldırıların bir numaralı sorumlusu olarak gösterdiği Bin Ladin'i köşe bucak aramaktan asla vazgeçmedi.
 • Wrecked / Tuzak
  Bir gün bir tepenin yamacında her yanınız yara bere içinde, çevrenizi cesetler sarmış halde uyandığınızı düşünün. Oraya nasıl geldiğinizi, nerede olduğunuzu hatta kim olduğunuzu dahi hatırlamıyorsunuz ve hafızanızda bu soruların hiçbirinin cevabı yok.
 • Another Happy Day / Mutlu Bir Gün
  Film usta yönetmen Barry Levinson'ın oğlunun ilk yönetmenlik denemesi. Sorunlu ve asabi Lynn, büyük oğlunun düğünü için onu canından bezdiren çocuklarıyla birlikte eski kocası ve onun yeni eşiyle bir araya gelmek zorunda kalır.
FAVORİ KANALLAR
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
SPOR DÜNYASI