D-Smart GO nedir? D-Smart GO, D-Smart keyfini cep telefonu, tablet ve bilgisayar üzerinden istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yaşamanıza olanak sağlayan yepyeni bir D-Smart servisidir.

D-Smart GO’yu kimler izleyebilir? D-Smart GO’yu yalnızca D-Smart aboneleri izleyebilir.

D-Smart GO’da neler izleyebilirim? Kullanım sözü vermeniz durumunda ayda sadece 3 TL’ye, D-Smart TV paketiniz dahilindeki yüzlerce filmi, yabancı dizilerin son bölümleri ve geçmiş sezonlarını, belgesel, spor, yetişkin programları ve canlı yayın kanallarını webden, cepten, tabletten D-Smart GO ile izleyebilirsiniz.

D-Smart GO’yu nasıl kullanabilirim? D-Smart GO ek paket aboneliğinizi ayda sadece 3 TL’ye başlatmak için www.dsmartgo.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 0 850 266 0 266 numaralı D-Smart Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Ardından www.dsmartgo.com.tr sitesi üzerinden kolayca kaydınızı yaptırarak D-Smart GO yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz. D-Smart Mega Paket aboneleri ve D-Smart HD+ kullanıcıları bu servisten ücretsiz olarak faydalanabilirler.

D-Smart GO’yu nereden izleyebilirim? D-Smart GO’yu internete bağlı bir tablet, bilgisayar ya da cep telefonu üzerinden izleyebilirsiniz.