× Bu sayfada paylaştığınız size ait kişisel bilgiler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair ilgili mevzuat kapsamında işlenmektedir. Söz konusu işleme faaliyetlerine ilişkin gerekli bilgilere "Aydınlatma Metni" üzerinden ulaşabilirsiniz.
D-Smart’tan 23 Nisan Hediyesi; Çocuklara Görsel Şölen!

D-Smart, 23 Nisan hafta sonunda çocuklar için bir çok başarılı yapımı ekranlara taşıyor.

Çocuk Paketi kanalları ise bu hafta sonuna özel, tüm D-Smart abonelerine açık olacak.

 

D-Smart, 23 Nisan hafta sonunda çocuklar için bir çok başarılı yapımı ekranlara taşıyor. “Buz Devri: Büyük Çarpışma” televizyonda ilk kez yayınlanacak. Ayrıca, hınzır kedi “Garfield”ın maceraları, akıllı telefonlardaki oyunları tüm dünyada fenomen olan“Angry Birds”, kostüm tasarımıyla Oscar’a aday gösterilen “Sindirella” ve daha bir çok film ve animasyon hem çocuklara hem de ailelere görsel bir şölen sunacak.

D-Smart’ın çocuklara özel yayın yapan “Çocuk Paketi”ndeki kanalları Smart Çocuk, Boomerang, Baby TV ve Da Vinci Learning ise bu hafta sonuna özel, tüm D-Smart abonelerine açık olacak.

 

“Buz Devri: Büyük Çarpışma”/ Ice Age: Collision Course (TV’de ilk kez D-Smart’ta)

23 Nisan Pazar, 21.00 , D-Smart / MovieSmart Premium HD 

Yönetmen:     Mike Thurmeier, Galen T. Chu

Seslendirenler :Ray Romano, Denis Leary, John Leguizamo

Yapım Yılı:      2016

Tür:                 Animasyon

Ülke:               ABD 

Konu:             

Scrat'in meşe palamudunun peşindeki bitmeyen takibi, bu kez Dünya'nın dışına çıkmasına neden olur. Ancak Scrat, bir takım şanssız tesadüfler sonucunda Dünya’yı yok edebilecek olaylar zincirini başlatır. Dünya’ya çarpacağı kaçınılmaz olan göktaşından kaçabilmek için Manny, Sid, Diego ve arkadaşları, daha önce hiç görmedikleri yerler ve yaratıklarla karşılaşacakları bir yolculuğa çıkarlar.

-------------------------------------------------------

Garfield

 

22 Nisan Cumartesi, 20.45 , D-Smart / MovieSmart Family HD

 

Yönetmen:          Peter Hewitt

Seslendirenler:   Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt, Stephen Tobolowsky

Yapım Yılı:           2004

Tür:                      Animasyon - Komedi

Ülke:                    ABD 

Konu:                   Hayatı sürekli yemek ve uyumaktan ibaret olan Garfield, sahibi Jon Arbuckle'ın eve Odie adında bir köpek almasıyla egemenliğini kaybeder. Alışık olduğu düzeni kaybeden Garfield, artık evi paylaşmak zorundadır. Bir gece Odie evden kaçırılır ve Garfield olanlardan kendini sorumlu tutar. Artık Garfield hırsızı bulup, Odie'nin tekrar eve dönmesini sağlamak istemektedir.

---------------------------------

Angry Birds Film/ THE ANGRY BIRDS MOVIE

23 Nisan Pazar, 16.50 , D-Smart / MovieSmart Premium HD 

Yönetmen:        Clay Kaytis, Fergal Reilly

Seslendirenler: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride

Yapım Yılı:         2016

Tür:                   Animasyon

Ülke:                 ABD – Finlandiya

Konu:             

Uçma yetileri olmayan kuşların barış içinde yaşadıkları cennet vari bir adada  öfke problemini bir türlü yenemeyen Red, arkadaşları bomba ve Chuck diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Bir gün gemi dolusu domuzlar çıkagelir. Adada yaşayan diğer kuşlara dostça davranan domuzlar kısa sürede ada halkının güvenini kazanır. Red, ada halkını domuzlar konusunda defalarca uyarır ve onlara güvenmemelerini ister. Domuzlar bir gece adadaki tüm yumurtaları çalar ve kaçarlar. Yumurtaları çalınan kuşlar ne yapacaklarını bilemezler. Çaresiz kalan kuşlar uyarılarına kulak asmadıkları öfkeli kuş Red'den yardım talep ederler. Red'in bu duruma yaklaşımı halkın beklemediği bir yönde olur.

--------------------------------------

Sindirella (Cinderella) 

23 Nisan Pazar, 18.50 , D-Smart / MovieSmart Premium HD 

Yönetmen:      Kenneth Branagh

Oyuncular:      Lily James, Cate Blanchett, Richard Madden

Yapım Yılı:       2015 

Tür:                 Dram - Fantastik

Konu:             

Kostüm tasarımıyla Oscar'a aday gösterilen filmde, Ella'nın tüccar babası, annesinin trajik ölümü üzerine başka bir kadınla evlenir. Çok sevdiği babasına destek olmak için Ella yeni üvey annesi Tremaine'i ve üvey kız kardeşleri Anastasia ve Drizella'yı kabul eder. Fakat Ella'nın babası da aniden ölünce, genç kız bu zalim üvey anne ve kız kardeş ile baş başa kalacaktır.