× Bu sayfada paylaştığınız size ait kişisel bilgiler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair ilgili mevzuat kapsamında işlenmektedir. Söz konusu işleme faaliyetlerine ilişkin gerekli bilgilere "Aydınlatma Metni" üzerinden ulaşabilirsiniz.
D-Smart, Film Dizi Paketi’ni Kredi Kartına 12 ay Taksitle Sunuyor!

D-Smart, Film Dizi Paketi’ni Kredi Kartına 12 ay Taksitle Sunuyor!

D-Smart, 65’i HD 250’den fazla kanalın bulunduğu Film Dizi Paketi’ni kredi kartına özel indirimle, 12 ay taksit imkanı ile sunuyor. Bununla birlikte ilk ay tüm D-Smart kanalları kullanıcılara hediye ediliyor.

Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısı D-Smart, dünyaca ünlü yıldızları evlere konuk eden Film Dizi Paketi’ne özel avantajlar sunuyor. 12 ay kullanım sözü veren kullanıcılar, filmden diziye, belgeselden eğlenceye 65’i HD 250’den fazla kanalın bulunduğu paketten, kredi kartına 12 taksit imkanı ile ayda 32 TL’ye faydalanıyor.

Kampanya kapsamında tüm D-Smart kanalları, ilk ay kullanıcılara hediye ediliyor. Ayrıca aktivasyon ve iç kurulum gibi ek bedeller de faturaya yansıtılmıyor. D-Smart abonesi olmak için 0 850 266 00 00 numaralı telefondan D-Smart Çağrı Merkezi’ni aramak, www.dsmart.com.tr üzerinden form doldurmak ya da en yakın D-Smart yetkili satıcısına uğramak yeterli.