D-Smart Net, Limitsiz İnterneti Cepten, Webden, Tabletten Spor Keyfi ile Sunuyor.Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısı D-Smart, dijital bağlantılı yaşamı herkes için erişilebilir kılmak üzere D-Smart Net limitsiz internet paketlerini avantajlı fiyatlarla sunuyor. 24 ay kullanım sözü veren kullanıcılar, 24 Mbps’e kadar 50 GB AKN’li limitsiz fiber hızında internetten ayda 59 TL’ye faydalanıyor. Ayrıca ihtiyaca uygun farklı hız ve AKN seçenekleri olan paketlerden de seçim yapılabiliyor.

D-Smart Net ile “Go Spor” Bir Arada

D-Smart Net paketlerinin tek fiyat, net fatura avantajı ile sunulduğu kampanya kapsamında, abone olunan ayın bedeli hediye edilirken aktivasyon bedeli, damga vergisi bedeli gibi ek bedeller de faturaya yansıtılmıyor. Böylelikle, yeni aboneler kampanyaya ayın hangi günü katılmış olurlarsa olsunlar, ay sonunda beklenmedik fatura tutarları ile karşılaşmıyorlar.

Ek olarak, D-Smart Net limitsiz internet paketlerine abone olanlara yeni “Go Spor” ürününü birlikte sunuyor.  D-Smart Net kullanıcıları Premier Lig, NBA, Formula 1, Moto GP gibi heyecanlı spor müsabakalarının yanısıra S Sport, Fight Network, NBA TV, Fight Box, Tay TV kanallarını cep telefonu, tablet ve bilgisayarları üzerinden zaman ve mekan bağımsız izleme fırsatı yakalıyor.

D-Smart Pazarlama Grup Başkanı Özlem Çitçi kampanya ile ilgili şunları söyledi:

“Dünyada olduğu gibi, ülkemizde de her geçen gün, internet kullanımı artıyor; internet üzerinden artık daha fazla içerik tüketiyoruz. D-Smart ve D-Smart Net markalarımızla hem TV hem de internet hizmeti sunan bir platform olmamızın avantajını tüm internet kullanıcılarına sunmak istedik. İlgi gören spor içeriklerimizden Go Spor ürününü oluşturduk. Bu yeni ürünü bütün limitsiz internet paketlerimize dahil ettik. Böylece D-Smart Net limitsiz internet alan herkes Premier Lig ve dünyanın sporunu cepten webden, tabletten izleyebiliyor.. Internet kullanıcılarını, farklı hız ve AKN seçenekleri ile sunduğumuz cazip D-Smart Net paketlerini denemeye davet ediyoruz” dedi.

Taahhüt iptal bedeli D-Smart’tan!

Farklı internet servis sağlayıcısındaki aboneliklerini iptal edip D-Smart Net abonesi olanların taahhüt iptal bedelinin en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek kullanıcıların faturalarına indirim olarak yansıtılıyor.

D-Smart Net abonesi olmak için 0 850 266 00 00 numaralı telefondan D-Smart Çağrı Merkezi’ni aramak, www.dsmart.com.tr üzerinden form doldurmak ya da en yakın D-Smart yetkili satıcısına uğramak yeterli.