× Bu sayfada paylaştığınız size ait kişisel bilgiler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair ilgili mevzuat kapsamında işlenmektedir. Söz konusu işleme faaliyetlerine ilişkin gerekli bilgilere "Aydınlatma Metni" üzerinden ulaşabilirsiniz.
Film Severler İstiyor, D-Smart Ekrana Taşıyor!

Film Severler İstiyor, D-Smart Ekrana Taşıyor!

D-Smart’ın, HD yayın kalitesinde zengin içerikli kanallarında Haziran ayında ekranlara gelecek olan filmleri izleyiciler belirliyor, D-Smart yayınlıyor.


D-Smart’ta Haziran ayı boyunca film kanallarında her Cuma ekranlara gelecek olan filmleri, izleyiciler belirleyecek. D-Smart’lıların tercih ettiği müthiş hikâyeler; film kanallarında Cuma akşamlarına tat katacak.

Her Pazartesi yapılacak anket ile film severlere bir soru yönelitecek,  en yüksek oy alan yanıt doğrultusunda belirlenen film ise Cuma akşamı ekranlarda olacak.

Filmler, bugünden itibaren her Pazartesi www.facebook.com/dsmartdunyasi adresi üzerinden gerçekleştirilecek oylama ile belirlenecek.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

D-Smart Hakkında:

D-Smart, Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştiren D-Smart, tamamı HD kalitesinde film ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil 15 farklı belgesel kanalı, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanallarının yanısıra tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 85'i HD, 280’den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetleri sunmaktadır.

Dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, 2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan Smile markası ile bir araya gelmiştir. 2012 Mayıs ayında D-Smart, internet hizmetlerini D-Smart Net, 2014 yılı sonrasında ise D-Smart İnternet markasıyla sunmaya başlamıştır. D-Smart, internet ve televizyon hizmetlerini tek  elden sunan bir eğlence platformu yaratarak, tüm müşterilerine internet ve televizyon hizmetlerini tek faturada sunmaktadır.