Geri
İleri
KAMPANYALAR
D-Smart Mega Paket alana limitsiz internet bedava!
Şimdi doğru bir karar verin, D-Smart’a gelin. Gişe rekortmeni filmler, dünyaca ünlü diziler, en heyecanlı belgesel, spor, çocuk, eğlence ve yetişkin kanalları ile Türkiye’de en fazla HD kanal D-Smart Mega Paket’te. Üstelik Mega Paket’le limitsiz internet de bedava.
D-Smart keyfi şimdi indirimli!
Ulusal kanallardan belgesellere, dünyaca ünlü spor kanallarından eğlence ve yemek kanallarına kadar yüzlerce kanal ile Aile Plus Paketi ayda 37 TL yerine 33 TL! Üstelik şimdi abone olanlara, belgesel keyfinizi katlayacak yepyeni Belgeselsever Paketi 3 ay boyunca hediye.
D-Smart keyfiniz şimdi hediyeli!
Şimdi D-Smart Sinema-Dizi ve üstü paketlerden birine abone olanlara, yepyeni belgesel kanallarını kapsayan Belgeselsever Paketi ve D-Smart'ın en kapsamlı abonelik paketi olan Mega Paket 3 ay boyunca hediye!
120 TL cayma bedeliniz bizden, D-Smart'lı olmak sizden
Siz de D-Smart'a gelin, mevcut TV aboneliğinizin cayma bedelinin toplam 120 TL'ye kadar olan kısmını biz karşılayalım.
Sadece İnternet İstiyorum Diyenlere İnternetten Daha Fazlası
Limitsiz internet sabit fiyat garantisi ile sadece 48 TL. Üstelik 24 ay boyunca cepten, tabletten, bilgisayardan da izleyebileceğiniz BluTV ile birlikte!
12 Ay Taahhütlü İnternet + BluTV Kampanyası
Hızlı İnternet 12 ay sabit fiyat garantisiyle sadece 58 TL! Üstelik, cepten, tabletten, bilgisayardan D-Smart keyfini yanınızda taşıyabileceğiniz BluTV Paketi de içinde!
Yan Oda Kampanyası
İsteyen istediği kanalı izlesin diye şimdi Yan Oda aboneliği, HD kalitesi ve avantajlı fiyatlarla D-Smart’ta!
Eski Uydu Alıcınızı Getirin, D-Smart HD'ye geçin
En sevdiğiniz programları 5 kat görüntü kalitesiyle izlemek için hemen eski uydu alıcınızı getirin, 24 ay boyunca ayda 10 TL indirimle D-Smart HD dünyasına giriş yapın! Kampanya sadece websitesine özeldir. Kampanyadan yararlanmak için iletişim formunu doldurunuz.
D-Smart D-Fix ile kablo ve kumanda kalabalığına elveda!
D-Smart D-Fix ile evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulur, tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığını yaşarsınız.
D-Smart'a Arkadaşını Getirenler Kazanıyor
Arkadaşını getirenlere D-Smart’tan indirim fırsatı!Şimdi arkadaşınızı komşunuzu akrabanızı D-Smart’a getirin, faturanızda indirim kazanın!
Engelli, gazi ve şehit yakınlarına özel D-Smart Tarifesi
Engelli, gazi ve şehit yakını müşterilerimiz D-Smart paketlerinden özel indirimlerle faydalanabilirler.

Uydu Platform hizmeti sesli abonelik sözleşmesini dinlemek için tıklayınız.