Geri
İleri
KAMPANYALAR
120 TL cayma bedeliniz bizden, D-Smart'lı olmak sizden
Siz de D-Smart'a gelin, mevcut TV aboneliğinizin cayma bedelinin toplam 120 TL'ye kadar olan kısmını biz karşılayalım.
Mega Aile Kampanyası
Şimdi D-Smart Aile veya Aile-spor paketine abone olun, 3 ay boyunca D-Smart’ın tüm sinema, spor, dizi ve yetişkin kanallarını hiçbir ek ücret ödemeden izleyin.
D-Smart D-Fix ile kablo ve kumanda kalabalığına elveda!
D-Smart D-Fix ile evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulur, tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığını yaşarsınız.
Mega Sinema Kampanyası
Şimdi D-Smart Sinema-Dizi Paketi’ne abone olun, 6 ay boyunca D-Smart’ın tüm kanallarına HD kalitesiyle sahip olun.
D-Smart Fiber İnternet ve Aile Paketinde Büyük HD Fırsatı!
Limitsiz Fiber İnternet ve en sevdiğiniz belgesel, çocuk ve yaşam kanallarının yer aldığı Aile Paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle sadece 59 TL. Üstelik Aile ve Aile Spor Paketlerine 6 ay boyunca sinema kanalları, Sinema Dizi ve Sinema Dizi Spor paketine ise 6 ay tüm kanallar hediye!
Yan Oda Kampanyası
İsteyen istediği kanalı izlesin diye şimdi Yan Oda aboneliği, HD kalitesi ve avantajlı fiyatlarla D-Smart’ta!
39 TL’ye D-Smart HD Aile ve İnternet Fırsatı!
En sevdiğiniz belgesel, çocuk ve yaşam kanallarının yer aldığı Aile paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle ,8 Mbps’e kadar 12 GB limitli internet ile birlikte sadece 39 TL. Üstelik ilk 6 ay boyunca Sinema kanalları hediye!
Güvenli Hayat Kampanyası
D-Smart Güvenli Hayat paketi ile eviniz de aileniz de güvende! D-smart abonelerine özel, aileniz için sağlık hizmeti ve eviniz için konut eşya sigortası avantajlarından faydalanın!
Eski Uydu Alıcınızı Getirin, D-Smart HD'ye geçin
En sevdiğiniz programları 5 kat görüntü kalitesiyle izlemek için hemen eski uydu alıcınızı getirin, 24 ay boyunca ayda 10 TL indirimle D-Smart HD dünyasına giriş yapın! Kampanya sadece websitesine özeldir. Kampanyadan yararlanmak için iletişim formunu doldurunuz.
12 Ay Taahhütlü İnternet + Blu Kampanyası
Hızlı İnternet 12 ay sabit fiyat garantisiyle sadece 59 TL! Üstelik, cepten, tabletten, bilgisayardan D-Smart keyfini yanınızda taşıyabileceğiniz Blu Paketi de içinde!
D-Smart İnternet ve Aile Paketinde Büyük HD Fırsatı!
Limitsiz İnternet ve en sevdiğiniz belgesel, çocuk ve yaşam kanallarının yer aldığı Aile Paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle sadece 59 TL. Üstelik Aile ve Aile Spor Paketlerine 6 ay boyunca sinema kanalları, Sinema Dizi ve Sinema Dizi Spor paketine ise 6 ay tüm kanallar hediye!
Sadece İnternet İstiyorum Diyenlere İnternetten Daha Fazlası
Limitsiz internet sabit fiyat garantisi ile sadece 49 TL. Üstelik 24 ay boyunca cepten, tabletten, bilgisayardan da izleyebileceğiniz D-Smart Blu ile birlikte!
D-Smart'a Arkadaşını Getirenler Kazanıyor
Arkadaşını getirenlere D-Smart’tan indirim fırsatı!Şimdi arkadaşınızı komşunuzu akrabanızı D-Smart’a getirin, faturanızda indirim kazanın!
Engelli, gazi ve şehit yakınlarına özel D-Smart Tarifesi
Engelli, gazi ve şehit yakını müşterilerimiz D-Smart paketlerinden özel indirimlerle faydalanabilirler.

Uydu Platform hizmeti sesli abonelik sözleşmesini dinlemek için tıklayınız.

Taahhütname : D-Smart | D-Smart Peşin