Geri
İleri
KAMPANYALAR
39 TL’ye D-Smart HD Sinema-Dizi ve İnternet Fırsatı!
Birbirinden yeni ve gişe rekoru kıran filmlerin yer aldığı Sinema - Dizi paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle ,16 Mbps’e kadar 12 GB limitli internet ile birlikte sadece 39 TL. Üstelik 2 ay boyunca Spor kanalları hediye!
BİMEKS’ten Televizyon Alan Herkese D-SMART SİNEMA - DİZİ - SPOR PAKETİ 2 Ay Denemesi Bedava
Bimeks’ten Televizyon alanlara; D-Smart Sinema-Dizi-Spor paketini 2 ay boyunca denemesi bedava!
Güvenli Hayat Kampanyası
D-Smart Güvenli Hayat paketi ile eviniz de aileniz de güvende! D-smart abonelerine özel, aileniz için sağlık hizmeti ve eviniz için konut eşya sigortası avantajlarından faydalanın!
Eski Uydu Alıcınızı Getirin, D-Smart HD'ye geçin
En sevdiğiniz programları 5 kat görüntü kalitesiyle izlemek için hemen eski uydu alıcınızı getirin, 24 ay boyunca ayda 10 TL indirimle D-Smart HD dünyasına giriş yapın! Kampanya sadece websitesine özeldir. Kampanyadan yararlanmak için iletişim formunu doldurunuz.
12 Ay Taahhütlü İnternet + Blu Kampanyası
Hızlı İnternet 12 ay sabit fiyat garantisiyle sadece 59 TL! Üstelik, cepten, tabletten, bilgisayardan D-Smart keyfini yanınızda taşıyabileceğiniz Blu Paketi de içinde!
D-Smart Fiber İnternet ve Sinema - Dizi Paketinde Büyük HD Fırsatı!
Limitsiz Fiber İnternet ve birbirinden yeni ve gişe rekoru kıran filmlerin yer aldığı Sinema - Dizi paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle sadece 59 TL. Üstelik 2 ay boyunca Spor kanalları hediye!
D-Smart İnternet ve Sinema - Dizi Paketinde Büyük HD Fırsatı!
Limitsiz İnternet ve birbirinden yeni ve gişe rekoru kıran filmlerin yer aldığı Sinema - Dizi paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle sadece 59 TL. Üstelik 2 ay boyunca Spor kanalları hediye!
Sadece İnternet İstiyorum Diyenlere İnternetten Daha Fazlası
Limitsiz internet sabit fiyat garantisi ile sadece 49 TL. Üstelik 24 ay boyunca cepten, tabletten, bilgisayardan da izleyebileceğiniz D-Smart Blu ile birlikte!
Yan Oda Kampanyası
İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliğin ana üyeliğinaynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL!
D-Smart'a Arkadaşını Getirenler Kazanıyor
Arkadaşını getirenlere D-Smart’tan indirim fırsatı!Şimdi arkadaşınızı komşunuzu akrabanızı D-Smart’a getirin, faturanızda indirim kazanın!
Engelli, gazi ve şehit yakınlarına özel D-Smart Tarifesi
Engelli, gazi ve şehit yakını müşterilerimiz D-Smart paketlerinden özel indirimlerle faydalanabilirler.

Uydu Platform hizmeti sesli abonelik sözleşmesini dinlemek için tıklayınız.

Taahhütname : D-Smart | D-Smart Peşin