Geri
İleri
KAMPANYALAR
D-Smart Fiber İnternet ve Sinema - Dizi Paketinde Büyük HD Fırsatı!
Limitsiz Fiber İnternet ve birbirinden yeni ve gişe rekoru kıran filmlerin yer aldığı Sinema - Dizi paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle sadece 59 TL. Üstelik 2 ay boyunca Spor kanalları hediye!
Yan Oda Kampanyası
İsteyen istediği kanalı izlesin diye şimdi Yan Oda aboneliği, HD kalitesi ve avantajlı fiyatlarla D-Smart’ta!
39 TL’ye D-Smart HD Sinema-Dizi ve İnternet Fırsatı!
Birbirinden yeni ve gişe rekoru kıran filmlerin yer aldığı Sinema - Dizi paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle ,16 Mbps’e kadar 12 GB limitli internet ile birlikte sadece 39 TL. Üstelik 2 ay boyunca Spor kanalları hediye!
BİMEKS’ten Televizyon Alan Herkese D-SMART SİNEMA - DİZİ - SPOR PAKETİ 2 Ay Denemesi Bedava
Bimeks’ten Televizyon alanlara; D-Smart Sinema-Dizi-Spor paketini 2 ay boyunca denemesi bedava!
Güvenli Hayat Kampanyası
D-Smart Güvenli Hayat paketi ile eviniz de aileniz de güvende! D-smart abonelerine özel, aileniz için sağlık hizmeti ve eviniz için konut eşya sigortası avantajlarından faydalanın!
Eski Uydu Alıcınızı Getirin, D-Smart HD'ye geçin
En sevdiğiniz programları 5 kat görüntü kalitesiyle izlemek için hemen eski uydu alıcınızı getirin, 24 ay boyunca ayda 10 TL indirimle D-Smart HD dünyasına giriş yapın! Kampanya sadece websitesine özeldir. Kampanyadan yararlanmak için iletişim formunu doldurunuz.
12 Ay Taahhütlü İnternet + Blu Kampanyası
Hızlı İnternet 12 ay sabit fiyat garantisiyle sadece 59 TL! Üstelik, cepten, tabletten, bilgisayardan D-Smart keyfini yanınızda taşıyabileceğiniz Blu Paketi de içinde!
D-Smart İnternet ve Sinema - Dizi Paketinde Büyük HD Fırsatı!
Limitsiz İnternet ve birbirinden yeni ve gişe rekoru kıran filmlerin yer aldığı Sinema - Dizi paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle sadece 59 TL. Üstelik 2 ay boyunca Spor kanalları, hediye! 8 Mbps’e kadar 50 GB tarifesinde ise Mega paket hariç tüm paketlerde 12 ay yetişkin kanalları hediye!
Sadece İnternet İstiyorum Diyenlere İnternetten Daha Fazlası
Limitsiz internet sabit fiyat garantisi ile sadece 49 TL. Üstelik 24 ay boyunca cepten, tabletten, bilgisayardan da izleyebileceğiniz D-Smart Blu ile birlikte!
D-Smart'a Arkadaşını Getirenler Kazanıyor
Arkadaşını getirenlere D-Smart’tan indirim fırsatı!Şimdi arkadaşınızı komşunuzu akrabanızı D-Smart’a getirin, faturanızda indirim kazanın!
Engelli, gazi ve şehit yakınlarına özel D-Smart Tarifesi
Engelli, gazi ve şehit yakını müşterilerimiz D-Smart paketlerinden özel indirimlerle faydalanabilirler.

Uydu Platform hizmeti sesli abonelik sözleşmesini dinlemek için tıklayınız.

Taahhütname : D-Smart | D-Smart Peşin