HAKKIMIZDA

Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştiren D-Smart, tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil 14 farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 84'ü HD, 290’dan fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini sunmaktadır.

Dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda 2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan Smile markası ile bir araya gelmiştir. 2012 Mayıs ayında D-Smart, internet hizmetlerini D-Smart Net, 2014 yılı sonrasında ise D-Smart İnternet markasıyla sunmaya başlamıştır.

D-Smart bu değişiklikler ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır.  D-Smart, Türkiye'de ikili oyun yani TV + internet hizmetini bir arada ve tek faturada sunan ilk DTVH platformudur.

D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart keyfini internet üzerinden de sunuyor. D-Smart GO kullanıcıları bilgisayar, akıllı telefonlar, tabletler üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine ulaşabiliyor.

Dünyanın en değerli ligi İngiltere Premier Lig, Alman Ligi Bundesliga, basketbolun en büyük yıldızlarının yer aldığı NBA TV, hız tutkunlarının vazgeçilmezi Formula 1, Voleybol Şampiyonlar Ligi, Hentbol Şampiyonlar Ligi, tenis turnuvaları, bisiklet turları, dövüş sanatları, at yarışları gibi bir çok daldaki spor içeriğinin yansıra, platformda yer alan film ve dizi kanalları, 15 farklı belgesel kanalı, çocuk, yaşam, müzik ve 49 radyo kanalı D-Smart'ın zengin içeriğini oluşturmaktadır.

D-Smart kurumsal logo kullanımını görmek için tıklayınız.
D-Smart logosunu indirmek için tıklayınız.

 

dsmart-logo  dsmart-internet-logo