Fatura Üst Sınırı Uygulaması

Fatura Üst Sınırı Hizmeti nedir?

D-Smart Fatura Üst Sınırı Hizmeti,  fatura tutarlarının  kontrolüne olanak sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet ile tüm üyelerimiz, fatura üst sınırını kendisi belirleyebilir ve fatura belirlenen üst sınırına ulaştığında SMS ile bilgilendirilir. Fatura kontrolünü sağlayan D-Smart Fatura Üst Sınırı Hizmeti, ücretsiz olup dileyen tüm üyelerimiz bu hizmetten yararlanabilir.

Fatura Üst Sınırı Hizmetinin kapsamı nelerdir?

•    Fatura Üst Sınırı Hizmeti, fatura tutarlarının kontrolüne ve belirlenen sınırın aşılması durumunda bilgilendirilme yapılmasına olanak tanır.
•    Bu hizmetten yararlanmak isteyen üyelerimiz üç farklı Fatura Üst Sınırı belirleyebilir.
•    Belirlenen Fatura Üst Sınır tutarı, aylık fatura tutarının toplamından daha düşük ise; en uygun olan Fatura Üst Sınır tutarı sistem tarafından otomatik olarak belirlenir ve SMS ile bilgilendirilme yapılır.
•    Fatura Üst Sınırı Hizmeti ücretsiz bir uygulamadır.
•    Fatura Üst Sınırı Hizmeti’nden tüm D-Smart üyeleri (bireysel,aylık) faydalanabilir.
•    Üyelerimiz bu hizmeti talep ettikleri takdirde bilgilendirme süreci başlayacaktır. Talep etmeyen üyelerimiz bu hizmetten yararlanamayacaktır.

Fatura Üst Sınırı Uygulamasından nasıl yararlanabilirim?

D-Smart Fatura Üst Sınırı Hizmeti için, ilk kayıt  0 850 266 0 266 nolu numara aranarak D-Smart Müşteri Hizmetleri tarafından oluşturulur.
Fatura Üst Sınırını değiştirmek/güncellemek istendiği  takdirde, Online İşlemlerden fatura görüntüleme ekranı üzerinden istenilen Fatura Üst Sınırı seçilerek ya da 2850’ye Fatura Üst Sınırı belirtilerek yapabilir. (SMS için örneğin; 200 TL olarak güncellemek için FUS200 yazıp 2850’ye göndererek yararlanılabilir.)