Ana Sayfa Üst Bant Ana Sayfa Üst Bant
 Mukremin Sarier


Kürşat Demircioğlu

İcra Kurulu Başkanı

Doğan Grubu’na 1 Nisan 1988 yılında katılmış olan Kürşat Demircioğlu, Hürriyet Ofset Matbaacılık ve Gazetecilik A.Ş., Hürriyet A.Ş.’de Muhasebe ve Mali İşler Yöneticiliklerinin ardından 2001 yılından Ekim 2016 yılına kadar Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş.'de Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdürlük görevlerini yürütmüştür. 

Şubat 2017 tarihinden bu yana Doğan Dağıtım A.Ş.  İcra Kurulu Başkanlığını sürdüren Demircioğlu, Kasım 2017 itibarı ile mevcut görevinin yanı sıra D-Smart İcra Kurulu Başkanlığını yürütmeye başlamıştır.
---


 Basa Basarirr


Başar Başarır

İçerik Grup Başkanı

1970 İstanbul doğumlu olan Başar BAŞARIR, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği'ni bitirmiş, yüksek lisansını British Council bursuyla London City University International Communication'da tamamlamıştır.

1993 yılında yazılı basında çalışmaya başlamış, 1995’te 32. Gün programıyla birlikte televizyona geçmiştir. 1997 yılında Cine5-Multikanal’da görev almış ve burada uluslararası spor hakları konusunda tecrübe kazanmıştır. Başarır, 1998 yılında Doğan Grubu’na katılmıştır. CNN TÜRK kanalının hazırlık ve kuruluş aşamalarında bulunmuş ve kanal yayına başladıktan sonra Program Koordinatörü olarak; program bölümünü, dış alımları, tanıtım ve grafik departmanlarını aynı anda yönetmiştir.

Başar Başarır, 2000-2010 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yarı zamanlı olarak ders vermiş olup aynı zamanda yayınlanmış 7 öykü kitabının yazarıdır. Başarır, edebiyat dünyasının en prestijli ödüllerinden Sait Faik Öykü Ödülü (2004) ve Yunus Nadi Öykü Armağanı (2014) sahibidir.

Şubat 2011 tarihinden bu yana da D-Smart İçerik Grup Başkanlığı görevini sürdürmektedir.--