× Bu sayfada paylaştığınız size ait kişisel bilgiler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair ilgili mevzuat kapsamında işlenmektedir. Söz konusu işleme faaliyetlerine ilişkin gerekli bilgilere "Aydınlatma Metni" üzerinden ulaşabilirsiniz.

D-SMART'TAN CANLI YAYINLANAN SİYAD ÖDÜLLERİ MUHTEŞEM BİR GECEYLE SAHİPLERİNİ BULDU

Türk Sinema dünyasında alanının en önemli ödüllerinden biri olan "45. SİYAD Türk Sineması Ödülleri", 21 Ocak akşamı görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Sinema tutkunlarının heyecanla izlediği özel gece, canlı yayınla ve HD kalitesiyle sadece D-Smart'tan yayınlandı.

Usta Yönetmen Zeki Demirkubuz'un Yeraltı filmi geceden toplam beş ödülle ayrılırken, Emin Alper'in senaryosunu yazıp yönettiği Tepenin Ardı ise, toplam üç ödülün sahibi oldu. Araf'ın toplam iki ödül aldığı SİYAD Ödülleri Töreni'nden Zenne ise bir ödül ile ayrıldı.


---


CEM YILMAZ ÖZEL GÖSTERİMİ İLE KEYİFLİ VE MUTLU BİR D-SMART GECESİ YAŞANDI

D-Smart, 7 Aralık Cuma gecesi, TİM Show Center Cem Yılmaz’ın Fundamental gösterisi için özel bir gece düzenlendi. Gecede, 18 yıldır yaptığı şovlar ve filmleri ile her zaman gündemde olan, sevilen sanatçı Cem Yılmaz’ın da özel bir gösterimi oldu.

D-Smart’ın CEO’su Ali Güven ile üst düzey yetkilileri, Doğan Grubu üst düzey yöneticileri ve seçkin konuklar geceye katıldı.


---


D-SMART, 19. ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ İLETİŞİM SPONSORU OLDU

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 19.su düzenlenen olan Altın Koza Film Festivali 17 Eylül - 23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. D-Smart’ın iletişim sponsoru olduğu festivalde Türk sinemasının unutulmaz oyuncuları Ediz Hun, Perihan Savaş ile yapımcı Abdurrahman Keskiner’e Yaşam Boyu Onur Ödülü takdim edildi.

Sinemamızın Sultanı Türkan Şoray’ın Onur Konuğu olduğu festivalde, Şoray’ın filmlerinde giydiği kostümlerden oluşan sergi sanatseverlerle buluştu. Festival kapsamında yapılan Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nın galibi ise, Orhan Eskiköy ve Zeynel Doğan’ın yönettiği ‘Babamın Sesi’ oldu.

17 Eylül’de başlayan Adana Büyükşehir Belediyesi 19. Altın Koza Film Festivali, 22 Eylül gecesi yapılan Kapanış ve Ödül Ödülleri Töreni ile son buldu.


---


MASAL FİLM “MİRROR MİRROR” İÇİN GÖRKEMLİ ÖN GÖSTERİM

Pamuk Prenses masalının hem küçüklere, hem büyüklere hitap eden farklı bir yorumu olan “Mirror Mirror-Pamuk Prenses’in Maceralari” filmi ülkemizde de vizyona giriyor. Tüm dünyada büyük  ilgi gören filmin galası, D-Smart, Pinema ve Hello dergisi işbirliğinde Cinebonus Kanyon’da gerçekleştirildi.

30 Mart’ta vizyona giren ve masalların sihirli havasını sinema salonlarına getiren “Mirror Mirror” filminin ön gösterimi D-Smart, Pinema ve Hello dergisinin işbirliği ile ve 24 Mart, Cumartesi günü Cinebonus Kanyon’da gerçekleştirildi.

Yılın sinema olayları arasında gösterilen ve Pamuk Prenses masalının modern bir uyarlaması olan “Mirror Mirror” filminin özel gösterimine cemiyet hayatının önde gelen isimleri büyük ilgi gösterdi. Davete Işıl Rençber, Elif Gönlüm, Zehra Şahin, Gül Saygı, Neslihan Havutçu, Buse Terim, Fulya Terim, Bahar Ser, Ayce Kucuroglu gibi isimlerin bircogu cocuklariyla katildi..


---


İSTANBUL MODERN’DE D-SMART ANA SPONSORLUĞUNDA OSCAR FİLM GECESİ GERÇEKLEŞTİ

D-Smart ana sponsorluğunda gerçekleşen ve 84. Oscar yarışında öne çıkan  filmlerin galası geçtiğimiz hafta İstanbul Modern Sinema’da gerçekleşti.

Ünlü sanatçılar ve sinema eleştirmenlerinin katıldığı  Oscarlı filmlerin  iki gün süren gala gecelerine ilgi hayli büyüktü. Yeni sezonda D-Smart’da yayınlanacak olan bu müthiş filmler, yine izleyicilerini D Smart ekranlarına kilitleyecek. Oscar Adayı Filmlerin gösterimine  Ece Sükan, Berrak Tüzünataç, Dolunay Soysert gibi ünlü oyuncular ve sinema eleştirmenleri katıldı.


---


6. ULUSLARARASI DADAŞ FİLM FESTİVALİ 24-28 EKİM’DE ERZURUM’DA GERÇEKLEŞTİ

Doğu Anadolu’nun zirvesi Erzurum, 24 – 28 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 6. Uluslararası Dadaş Film Festivali’nde Türk Sineması’nın birbirinden değerli sanatçılarını ağırlandı. D-Smart’tın medya sponsoru olduğu Dadaş Film Festivali’nin altıncısı bu yıl 24 – 28 Ekim 2011 tarihleri arasında yapıldı

Onur Ödülleri’nin Filiz Akın ve Cüneyt Arkın’a verildiği festivalde katılımcılar, Vadullah Taş tarafından hazırlanan ‘Filiz Akın ve Cüneyt Arkın Afişleri’ sergisini de gezme fırsatını buldular. Ayrıca, Dağ Sporları filmlerinin ana tema olduğu festivalde Dağ Sporları filmlerinden oluşan belgeseller de gösterildi.

Kültürleri bir araya getirecek ve Türk Sineması’nı, Doğu Anadolu’nun zirvesine taşıyacak Dadaş Film Festivali, her yıl olduğu gibi bu yıl da dopdolu bir programla katılımcılarına ev sahipliği yaptı.