× Bu sayfada paylaştığınız size ait kişisel bilgiler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair ilgili mevzuat kapsamında işlenmektedir. Söz konusu işleme faaliyetlerine ilişkin gerekli bilgilere "Aydınlatma Metni" üzerinden ulaşabilirsiniz.
Hoş Geldin Paketi
Hoş Geldin Paketi

Zengin belgesel kanalları, yerli film ve diziler, haber, yemek, çocuk, müzik ve ulusal kanallarla dolu D-Smart Dünyası ile uygun fiyata tanışın.


İlk 5 Ay Film Dizi Kanalları Hediye!
Abone Olunan Ay ve Sonraki İlk Ayın Bedeli Ücretsiz!

Aile Spor Paketi
Aile Spor Paketi

Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak tüm ailenize
hitap edecek spor ve çocuk kanalları burada!

İlk 5 Ay Mega Paket Kanalları Hediye!

Abone Olunan Ay ve Sonraki İlk Ayın Bedeli Ücretsiz!

Film Dizi Paketi
Film Dizi Paketi

Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak dünyaca ünlü
yıldızları evinize getirecek film ve dizi kanalları burada!

İlk 3 Ay Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Hediye!

 

Dilerseniz peşin fiyatına 12 taksitle ayda sadece 35 TL.

Mega Paket
Mega Paket

Filmden diziye, belgeselden eğlenceye, spor ve
çocuk kanallarıyla doyasıya televizyon keyfi burada!
Üstelik D-Smart ayrıcalığını istediğiniz zaman
istediğiniz yerde yaşayabileceğiniz D-Smart GO hediye.

İlk 7 Ay Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Hediye!

 

Dilerseniz peşin fiyatına 12 taksitle ayda sadece 43,25 TL.

Teknolojiler

D-Smart HD ile gerçek dünyanın görsel şölenine adım atın. HD televizyon sahibi olsanız da gerçek görüntü kalitesi için uydu alıcınızın ve yayınınızın da HD olması gerekir. D-Smart HD ile en ünlü filmler, ödüllü diziler, muhteşem belgeseller, yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın , 350'den fazla ulusal/yerel kanalı HD kalitesi ve 3D teknolojisi ile izleyebilirsiniz.
D-Smart HD
D-Smart HD+ eğlence dünyanızı evinize getiriyor. D-Smart HD+ kendi içinde hafızası bulunan bir cihazdır. D-Smart HD+ ile dilediğiniz programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri ve ardından ileri alabilir, istediğiniz zaman canlı yayın zamanına ulaşabilir, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz.
D-Smart HD+
D-Smart D-Fix, modül içerisine yerleştirilen bir karttan oluşur. Sadece bir kredi kartı büyüklüğünde olan D-Smart D-Fix'i televizyonunuza kolaylıkla takarak, D-Smart’ın zengin dünyasına HD kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Üstelik D-Smart D-Fix sayesinde evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulur, tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığını yaşarsınız.
D-Smart D-Fix

En Fazla HD Kanal D-Smart'ta!

Gişe rekortmeni filmler, dünyanın takip ettiği diziler, heyecanlı belgeseller, eğlenceli yaşam ve çocuk kanalları ile 88'i HD 230’dan fazla kanal D-Smart’ta!
En Fazla HD Kanal D-Smart'ta!
MovieSmart Premium HD
MovieSmart Platin HD
MovieSmart Gold HD
MovieSmart Action HD
MovieSmart Family HD
MovieSmart Classic HD
MovieSmart Turk HD
Film Box HD
TRT 4K
Animal Planet HD
Nat Geo People HD
National Geographic Wild
National Geographic HD
Discovery Turbo Xtra HD
Discovery Science HD
Discovery Channel HD
BBC Earth HD
Outdoor Channel HD
Eurosport 1 HD
S Sport HD
Sports TV
The Fight Network HD
Fight Box HD
Fox Sports HD

Yüzlerce İçerik Elinizin Altında

Kırık Ok
Broken Arrow
Aksiyon:Aksiyon, Gerilim, Macera
Kanal: MovieSmart Action HD
MovieSmart Action HD
Askeri pilot olan iki yakın arkadaş Vic ve Riley, gizli bir görevi birlikte üstlenirler. Normal başlayan görev, Vic'in niyetinin ortaya çıkmasıyla son bulur. Vic'in amacı, her biri koca bir şehri yerle bir edebilecek güçteki nükleer başlıkları çalıp hükümetten para koparmaktır. Ama bunun için öncelikle dostu Riley'i ortadan kaldırması gerekmektedir.
Kırık Ok
MovieSmart Action HD
Sonsuza Dek
Ever After: A Cinderella Story
Aksiyon:Dram, Komedi, Romantik
Kanal: MovieSmart Gold HD
MovieSmart Gold HD
Danielle'in kuvvetli bir sevgi ve saygı bağı bulunan babası ansızın ölür. Genç kız artık kendisine her daim kötü davranan kötü kalpli üvey annesi ve ondan hiçbir farkı olmayan kız kardeşi ile yaşamak zorunda kalacaktır. Evinde son derece kötü bir muameleye maruz kalan Danielle, günün birinde Henry adında yakışıklı bir prensle karşılaşır.
Sonsuza Dek
MovieSmart Gold HD
Beni Affedebilir Misin?
Can You Ever Forgive Me?
Aksiyon:Biyografik, Suç
Kanal: MovieSmart Premium HD
MovieSmart Premium HD
TV'de İlk kez ve Sadece 1970’ler ve 80’lerde Katharine Hepburn, Tallulah Bankhead ve Estee Lauder gibi yıldızların kısa biyografilerini yazarak geçimini sürdüren biyografi yazarı Lee Israel’ın gerçek hikayesi ekrana geliyor. Zamanla popülerliğini yitiren ve yayıncı bulmakta zorlanan Lee, kirasını bile ödeyemeyecek duruma gelir. Sonunda, sadık arkadaşı ve suç ortağı Jack ile birlikte bu zor durumdan kurtulmak için hayatını kaybetmiş yazarların mektuplarını taklit etmeye başlar. Fakat çok geçmeden başı polislerle belaya girer. Film, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Uyarlama Senaryo dallarında Oscar adayı olmuştur.
Beni Affedebilir Misin?
MovieSmart Premium HD
Zehirli Öfke
Venom
Aksiyon:Aksiyon, Bilim Kurgu
Kanal: MovieSmart Premium HD
MovieSmart Premium HD
TV'de İlk kez ve Sadece Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, sadece simbiyoz halinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerden kaçmalıdır. Film, Marvel’in aynı isimli çizgi roman serisinden beyazperdeye uyarlanmıştır.
Zehirli Öfke
MovieSmart Premium HD
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Aksiyon:Biyografik, Dram, Müzikal
Kanal: MovieSmart Premium HD
MovieSmart Premium HD
TV'de İlk kez ve Sadece Dünyaca ünlü İngiliz müzik grubu Queen’in solisti efsanevi müzisyen Freddie Mercury’nin sıradışı hayatı ve müziği ekrana gelirken, Queen’in bir bar grubu olmaktan Dünya’nın en büyük müzik organizasyonu kabul edilen Live Aid’e uzanan başarılarla dolu yolculuğu da anlatılıyor. Rami Malek’in muhteşem performansıyla En İyi Erkek Oyuncu dalında hem Oscar hem de Altın Küre kazandığı yapım ayrıca 3 Oscar ödülünün daha sahibi olmuştur. Ayrıca film, En İyi Film dalında Altın Küre kazanmıştır.
Bohemian Rhapsody
MovieSmart Premium HD
Sir-Ayet
Sir-Ayet
Aksiyon:Korku
Kanal: MovieSmart Turk HD
MovieSmart Turk HD
Kocasının ölümünden sonra kendini toparlayamayan Hicran'ın en büyük destekçisi kızı Gizem'dir. Bir yıldır geçirdiği zor zamanların üstesinden gelemeyen Hicran, kızının tavsiyesi üzerine psikologa gitmeye başlar. İlaçlarını düzenli kullanmadığı için bir gelişme kaydedemeyen Hicran, şehir dışına çıkmanın kendisine iyi geleceğini düşünerek kızı Gizem'i İstanbul'da bırakarak farklı bir şehre gider. Gizem okulda olduğu sırada komşularından aldığı kötü bir haberle yanına 3 arkadaşını da alarak annesinin yanına gider, fakat gördüklerini sindirmek hiç de kolay olmayacaktır
Sir-Ayet
MovieSmart Turk HD
Adaletsiz
Dragged Across Concrete
Aksiyon:Dram, Suç
Kanal: MovieSmart Premium HD
MovieSmart Premium HD
TV'de İlk kez ve Sadece Brett Ridgeman, adaleti sağlamak için her şeyi göze alan bir polis memurudur. Ortağı Anthony Lurasetti ile birlikte suçluların peşine düşen Brett, onları yakalamak için şiddete başvurmaktan da geri kalmaz. Ancak bir gün işler onların pek de istediği gibi gitmez. Bir zanlıya şiddet uygulayan Brett ve Anthony’nin görüntüleri medyaya yansıyınca, ikilinin kariyeri tehlikeye girer. Görüntülerden sonra açığa alınan iki polis, kendilerini birden büyük bir boşluğun içinde bulur. İşsiz ve parasız kalan ikili, bunca yıl emek verdikleri işlerinden tazminatlarını almanın yolunu arar. Bu süreçte kendilerini ummadıklarını durumların içinde bulan Brett ve Anthony, hak ettikleri tazminatlarını almak için suçlarla dolu yeraltı dünyasına adım atar.
Adaletsiz
MovieSmart Premium HD
Anka’nın Uyanışı
Flight of the Phoenix
Aksiyon:Aksiyon, Dram, Macera
Kanal: MovieSmart Action HD
MovieSmart Action HD
Gobi çölüne düşen bir uçaktan sağ kalan ve kurtarılma ümidi olmayan yolcular, acımasız şartlar ve hayati kaynaklarının azalmasıyla beraber, kurtuluşları için imkansız görünen bir yolu denemeye karar verirler.
Anka’nın Uyanışı
MovieSmart Action HD
Pas ve Kemik
Rust & Bone
Aksiyon:Dram
Kanal: MovieSmart Fest HD
MovieSmart Fest HD
Katil balina eğitmeni olan Stephanie ile 5 yaşındaki oğlunu kaybettikten sonra kimsesiz, evsiz ve parasız kalan Ali'nin yolları bir gece kulübünde çıkan kavga sonrası tesadüfen kesişir. Aslında tamamen ayrı dünyaların insanı olan Stephanie ve Ali'ye kader bir oyun daha oynar. Ulaşılmaz gibi görünen Stephanie akvaryumdaki bir kaza sonucu kötürüm kalır ve Ali ömrünün geri kalanını Stephanie'nın mutlu olmasına adar.
Pas ve Kemik
MovieSmart Fest HD
Mükemmel Plan
Friends with Kids
Aksiyon:Komedi, Romantik
Kanal: MovieSmart Gold HD
MovieSmart Gold HD
Jason ve Julie çok uzun yıllardır iki iyi dosttur ve arkadaş grubunda bekar-çocuksuz kalan son çifttir.Evliliğin, çocuk yetiştirmenin ilişkilerine zarar vermesinden korkan ikili evlenmeden bir bebek yaparak aynı evin içinde arkadaş olarak yaşamaya devam ederler ve bu arada yeni ilişkiler de kurarlar. Herkes 'bunu yapamazsınız' derken,onlar başarmış gibi görünseler de içten içe birbirlerini kıskanmaya da devam ederler.
Mükemmel Plan
MovieSmart Gold HD
Master and Commander: Dünya’nın Uzak Ucu
Master and Commander: The Far Side of the World
Aksiyon:Aksiyon, Dram, Macera
Kanal: MovieSmart Action HD
MovieSmart Action HD
Kaptan Jack Aubrey, ekibiyle birlikte açık denizlerde Fransız ve İspanyol gemileriyle savaşmaktadır. Bir süre sonra geminin doktoru olan Stephen Maturin ile beraber bir karar alırlar ve dünyanın balta girmemiş uzak taraflarını keşfetmek üzere bir maceraya atılırlar. En İyi Sinematografi ve En İyi Ses Düzenleme dalında 2 adet Oscar kazanmıştır.
Master and Commander: Dünya’nın Uzak Ucu
MovieSmart Action HD
Köfte Yağmuru 2
Cloudy With A Chance Of Meatballs 2
Aksiyon:Animasyon
Kanal: MovieSmart Premium HD
MovieSmart Premium HD
Serinin ilk filminde mucit Flint, icat ettiği yiyecek makinesi kontrolden çıktığı için onu imha etmek zorunda kalmıştı. Şimdi ise artık çalışmadığına inandığı icadının bir işlev bozukluğundan dolayı halen çalıştığını öğrenir. Üstelik evrimsel bir hataya neden olmuştur! Flint ve arkadaşları bu sefer dünyayı, makinesinin ortaya çıkarttığı yiyecek-hayvan karışımı, mutant yaratıklardan kurtarmak zorundadır!
Köfte Yağmuru 2
MovieSmart Premium HD
Gizli Dosyalar: İnanmak İstiyorum
The X-Files: I Want to Believe
Aksiyon:Dram, Gizem, Korku
Kanal: MovieSmart Action HD
MovieSmart Action HD
Fox ve Dana, psişik güçleri olan bir medyumun yardımıyla buzlar altında kalmış bir cesedin ve hızlıca ortadan kaybolan bir grup insanın peşine düşerler.
Gizli Dosyalar: İnanmak İstiyorum
MovieSmart Action HD
Ben, Kendim ve Sevgilim
Me, Myself & Irene
Aksiyon:Komedi
Kanal: MovieSmart Gold HD
MovieSmart Gold HD
Charlie Bailygates, Rhode Island polis teşkilatının uzun soluklu memurlarından bir tanesidir. Çevresindeki insanlar tarafından fazlasıyla sevilen Charlie'nin hayatı, bir anda psikolojik olarak baş gösteren kişilik bölünmesi problemleri nedeniyle altüst olur. Charlie, artık olmak istediği kişiyi seçememektedir ve üç ayrı kişilik arasında gidip gelmektedir.
Ben, Kendim ve Sevgilim
MovieSmart Gold HD
Gizli Dosyalar: Gelecekle Savaş
The X-Files
Aksiyon:Bilim Kurgu, Dram, Gizem
Kanal: MovieSmart Action HD
MovieSmart Action HD
Ajan Fox Mulder ve ajan Dana Scully, başlarına gelen en büyük tehlikeyle karşı karşıya kalırlar. Bir virüs Dünya'nın tamamını yok etmek üzeredir. Mulder ve Scully, doktor Kurtzweil'ın da yardımlarıyla dünyadaki canlı yaşamını kurtarmak için bir an önce harekete geçmelidir.
Gizli Dosyalar: Gelecekle Savaş
MovieSmart Action HD
Kirli Para
The Drop
Aksiyon:Dram, Suç
Kanal: MovieSmart Platin HD
MovieSmart Platin HD
Bob Saginowski, barmenlik yapan, bir şekilde kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan eski bir suçludur. Bob'un kuzeni ile işlettiği bar, Brooklyn'de çok önemli bir mekandır. Özellikle de kara para aklayan gangsterlerin buluşma noktası olan barda işler yolunda gibidir. Ancak Bob ve komşusu Nadia, bir gün çöplüğe bırakılmış yaralı Pitbull yavrusunu bulup eve götürmeye karar verdiklerinde işler karışmaya başlar.
Kirli Para
MovieSmart Platin HD
Serena
Serena
Aksiyon:Dram, Romantik
Kanal: MovieSmart Platin HD
MovieSmart Platin HD
1929 yılında Kuzey Carolina'ya yerleşen George ve Serena Pemberton çifti, kerestecilik işinde yükselirler. Kocasının başarısına daima destek olan Serena, önlerini kesmek isteyen herkesin de ayağını bir biçimde kaydırır. Fakat Serena hamile kalamıyordur, sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyecektir. Bu haber Serena'nın iyice hırslanmasına yol açar ve kıskançlığını tırmandırır.
Serena
MovieSmart Platin HD
Tüylü Kaçak
Ozzy
Aksiyon:Animasyon, Komedi
Kanal: MovieSmart Family HD
MovieSmart Family HD
Ozzy isimli çok sevimli bir ev köpeğinin maceralarını konu alan filmde, aile Japonya tatiline çıkınca geride kalan Ozzy'nin başına hiç beklenmedik olaylar gelecektir. Zira Ozzy'yi emanet ettikleri oldukça lüks gibi görünen barınak aslında hayvanları sahipleri yokken acımasızca satan bir çeteye aittir.
Tüylü Kaçak
MovieSmart Family HD
İnce Kırmızı Hat
The Thin Red Line
Aksiyon:Dram, Savaş
Kanal: MovieSmart Action HD
MovieSmart Action HD
İkinci Dünya Savaşı sırasında Guadalcanal da savaşan bir grup Amerikalı asker, Japonların saldırısına karşı durmaya çalışır. 7 Dalda Oscar Adaylığı bulunmaktadır.
İnce Kırmızı Hat
MovieSmart Action HD
Kırmızı Değirmen
Moulin Rouge
Aksiyon:Dram, Müzikal, Romantik
Kanal: MovieSmart Gold HD
MovieSmart Gold HD
Bir şair olan Christian, sık sık ziyaret ettiği bir gece kulübü olan Moulin Rouge'daki dansçılardan bir tanesine delicesine aşık olur. Ancak ortada büyük bir sorun vardır. Zira oldukça kıskanç bir karakter yapısına sahip olan bir Dük de, aynı kıza sırılsıklam aşıktır. 8 dalda Oscar'a aday gösterilen film 2 dalda ödülün sahibi oldu.
Kırmızı Değirmen
MovieSmart Gold HD
Onun Hakkında Her Şey
All About Steve
Aksiyon:Komedi, Romantik
Kanal: MovieSmart Platin HD
MovieSmart Platin HD
Gazetelere bulmaca hazırlayarak geçimini sağlayan Mary, CCN kanalında kameramanlık yapan Steve’e aşık olur. Ancak Steve birbirleri için yaratıldıklarını düşünmemektedir. Mary tüm ülkeyi gezerek çeşitli haberlerle kendisini Steve’e göstermeye karar verir. Böylece birbirleri için yaratıldıklarını kanıtlamaya çalışacaktır.
Onun Hakkında Her Şey
MovieSmart Platin HD
Last Vegas
Last Vegas
Aksiyon:Dram, Komedi, Suç
Kanal: MovieSmart Platin HD
MovieSmart Platin HD
Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluklarından beri çok iyi dost olan üç adamdır. Ekibin yeminli bekarı Billy 30 yılı aşkındır sevgilisi olan kadına evlenme teklif ettiğinde, bu çılgın dörtlü bekarlığa veda için Las Vegas’ın yolunu tutar. Yaşları umurlarında bile değildir, onlar yaşamlarının altın çağlarındadır. Fakat “günahlar şehrine” adım attıklarında, pek çok şeyin değiştiğini göreceklerdir. Ve dostlukları hayal bile edemeyecekleri testlerden geçecektir.
Last Vegas
MovieSmart Platin HD
Mistik Olay
The Happening
Aksiyon:Bilim Kurgu, Gerilim, Gizem
Kanal: MovieSmart Action HD
MovieSmart Action HD
Benzeri görülmemiş ve nereden geldiği belli olmayan bir mistik olay Central Park'ta patlak vermiştir. Lisede bilim hocası olan Elliot, eşi ve küçük kızı, bu mistik olaydan nasıl kurtulacaklarını düşünmek zorundadırlar.
Mistik Olay
MovieSmart Action HD
Avustralya
Australia
Aksiyon:Dram, Macera, Romantik
Kanal: MovieSmart Platin HD
MovieSmart Platin HD
Film, 2. Dünya Savaşı öncesinde, kendisine kocasından bir sığır çiftliği miras kalan ve bunun için kuzey Avustralya’ya giden İngiliz aristokratı Lady Sarah Ashley çevresinde gelişiyor. İngiliz sığır baronları, arsasını almak isteyince; kaba bir sığır sürücüsü ile istemese de olsa çalışmak zorunda kalır. Çünkü 2000 baş sığırı sadece birkaç ay önce Pearl Harbor baskınının yapıldığı topraklardan yüzlerce mil geçirmek için ona ihtiyacı vardır. Yolculuk sürecinde adama aşık olur. Ayrıca Avustralya’ya da hayran kalır ve kendisi için yeni bir hayatın başladığının farkına varır. Filmin En İyi Kostüm dalında Oscar adaylığı bulunuyor.
Avustralya
MovieSmart Platin HD
Siyah Kuğu
Black Swan
Aksiyon:Dram
Kanal: MovieSmart Platin HD
MovieSmart Platin HD
Genç ve oldukça hırslı bir balerin olan Nina, sahneye konulacak Kuğu Gölü balesinde kuğu rolü için ilk adaydır. İyiliğin sembolü beyaz kuğu rolünü başarıyla yerine getirirken, kötülüğü simgeleyen siyah kuğu rolünde ise bir türlü kendini geliştirememektedir. Hırsları nedeniyle bu büyük rolü kaybetmek istemeyen Nina, içindeki kötüyü dışarı çıkarmak zorundadır.
Siyah Kuğu
MovieSmart Platin HD
Sessiz Kalma
The Hate U Give
Aksiyon:Dram, Suç
Kanal: MovieSmart Premium HD
MovieSmart Premium HD
Yoksul bir bölgede yaşayan 16 yaşındaki Starr, özel bir hazırlık okuluna gitmektedir. En yakın arkadaşı Khalil'in suçsuz yere bir polis cinayetine kurban gitmesiyle toplum tarafından baskı gören genç kız, ne pahasına olursa olsun doğru olduğunu düşündüğü şeyi savunacaktır.
Sessiz Kalma
MovieSmart Premium HD
Exodus: Tanrılar ve Krallar
Exodus: Gods and Kings
Aksiyon:Aksiyon, Macera
Kanal: MovieSmart Premium HD
MovieSmart Premium HD
Musa ve Ramses, Mısır hükümdarının ailesinde birlikte yetişirler ve iki kardeş gibidirler. Ramses sonunda firavun olur ve Musa'yı da komutanı yapar. Ancak Ramses, küçükken bir nehrin kenarında bulunan Musa'nın İbrani olduğunu öğrendiğinde onu çölde ölüme terk edecektir. Musa bir gün sıra dışı bir rüya görür ve 600.000 köle ile birlikte kırk yıl sürecek uzun bir yolculuğa çıkar.
Exodus: Tanrılar ve Krallar
MovieSmart Premium HD
Dönme Dolap
Wonder Wheel
Aksiyon:Dram
Kanal: MovieSmart Premium HD
MovieSmart Premium HD
950'lerde New York'ta yaşayan Ginny, lunapark operatörü Humpty ile pek de mutlu olmayan bir yaşam süren bir kadındır ve yakışıklı cankurtaran Mickey'den hoşlanmaktadır. Günün birinde hiç beklenmedik bir şey olur, Humpty'nin yıllardır görmediği kızı Carolina çıkagelir. Peşindeki belalı kocasından kaçarak babasının evine sığınan Carolina, Ginny ve Humpty'i de tehlikeye atmıştır.
Dönme Dolap
MovieSmart Premium HD
 • {[{ channel.channel_name }]}
 • 00:00
 • 01:00
 • 02:00
 • 03:00
 • 04:00
 • 05:00
 • 06:00
 • 07:00
 • 08:00
 • 09:00
 • 10:00
 • 11:00
 • 12:00
 • 13:00
 • 14:00
 • 15:00
 • 16:00
 • 17:00
 • 18:00
 • 19:00
 • 20:00
 • 21:00
 • 22:00
 • 23:00
 • {[{ program.program_name }]} {[{ program.start_date | amDateFormat:'HH:mm' }]} - {[{ program.end_date | amDateFormat:'HH:mm' }]}
  Bu kanalın yayın akışı bulunmamaktadır.
Yükleniyor...

Size En Uygun TV Paketini Seçin

Hoş Geldin Paketi Hoş Geldin Paketi Hoş Geldin Paketi

67 HD, toplam 210'dan Fazla Kanal

 1. Seçkin Belgesel Kanalları
 2. Uluslararası Haber Kanalları
 3. Özel Çocuk Kanalları
 4. Özel Yemek ve Müzik Kanalları
 5. İlk 5 Ay Film Dizi Kanalları Hediye
 6. D-SMART GO İçinde!
Ayda 22 24 Ay kullanım sözüne
Detaylı Bilgi
Aile Spor Paketi Aile Spor Paketi Aile Spor Paketi

75 HD, toplam 220'den Fazla Kanal

 1. Hoş Geldin Paketi +
 2. Premium Spor Kanalları
 3. Özel Çocuk Kanalları
 4. İlk 5 Ay Mega Paket Kanalları Hediye!
 5. D-SMART GO İçinde!
Ayda 32 24 Ay kullanım sözüne
Detaylı Bilgi
Film Dizi Paketi Film Dizi Paketi Film Dizi Paketi

80 HD, toplam 225'ten Fazla Kanal

 1. Hoş Geldin Paketi +
 2. HD Film Kanalları
 3. Premium Dizi Kanalları
 4. İlk 6 Ay Belgeselsever + Eğelencesever Ek Paketi Hediye!
 5. D-SMART GO İçinde!
Ayda 42 24 Ay kullanım sözüne
Detaylı Bilgi
Mega Paket Mega Paket Mega Paket

88 HD, toplam 230'dan Fazla Kanal

 1. Hoş Geldin Paketi +
 2. HD Film Kanalları
 3. Premium Dizi Kanalları
 4. Premium Spor Kanalları
 5. Özel Çocuk Kanalları
 6. İlk 7 Ay Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Hediye!
 7. D-SMART GO İçinde!
Ayda 52 24 Ay kullanım sözüne
Detaylı Bilgi